Hockey Champions Hockey League
1. Runde Andata
17.11.2020
HC Sparta Praha
Sparta Praha
PRA
HC Sparta Praha
20:00
Lukko Rauma
LUK
Rauma
Lukko Rauma
Tappara Tampere
Tampere
TAP
Tappara Tampere
20:00
EC Red Bull Salzburg
RBS
Salzburg
EC Red Bull Salzburg
Skellefteå AIK
Skellefteå AIK
AIK
Skellefteå AIK
20:00
EV Zugo
ZUG
EV Zugo
EV Zugo
HK Neman Grodno
Grodno
GRO
HK Neman Grodno
20:00
Frölunda HC
FHC
Frölunda HC
Frölunda HC
Eisbären Berlin
Berlin
EBB
Eisbären Berlin
20:00
Luleå HF
LUL
Luleå HF
Luleå HF
Ginevra Servette HC
Servette HC
GEN
Ginevra Servette HC
20:00
Straubing Tigers
STR
Straubing
Straubing Tigers
Vienna Capitals
Vienna
VCA
Vienna Capitals
20:00
HC Davos
HCD
HC Davos
HC Davos
Cardiff Devils
Cardiff Devils
CAD
Cardiff Devils
20:00
Färjestads BK
FBK
Färjestads BK
Färjestads BK
Aalborg Pirates
Aalborg Pirates
AAP
Aalborg Pirates
20:00
Kärpät Oulu
KÄR
Kärpät
Kärpät Oulu
Bílí Tygři Liberec
Liberec
LIB
Bílí Tygři Liberec
20:00
GKS Tychy
TYC
GKS Tychy
GKS Tychy
Stavanger Oilers
Stavanger
STA
Stavanger Oilers
20:00
Rögle BK
RBK
Rögle
Rögle BK
Yunost Minsk
Yunost Minsk
MIN
Yunost Minsk
20:00
HC Oceláři Třinec
TRI
Třinec
HC Oceláři Třinec
Ilves Tampere
Ilves Tampere
ILV
Ilves Tampere
20:00
EHC Red Bull München
MUC
München
EHC Red Bull München
Brûleurs de Loups Grenoble
Grenoble
GRE
Brûleurs de Loups Grenoble
20:00
Adler Mannheim
MAN
Mannheim
Adler Mannheim
HC Bozen
HC Bozen
HCB
HC Bozen
20:00
EHC Bienne
BIE
EHC Bienne
EHC Bienne
SønderjyskE Vojens
SønderjyskE
SøN
SønderjyskE Vojens
20:00
ZSC Lions
ZSC
ZSC Lions
ZSC Lions
1. Runde Ritorno
18.11.2020
Lukko Rauma
Rauma
LUK
Lukko Rauma
20:00
HC Sparta Praha
PRA
Sparta Praha
HC Sparta Praha
EC Red Bull Salzburg
Salzburg
RBS
EC Red Bull Salzburg
20:00
Tappara Tampere
TAP
Tampere
Tappara Tampere
EV Zugo
EV Zugo
ZUG
EV Zugo
20:00
Skellefteå AIK
AIK
Skellefteå AIK
Skellefteå AIK
Frölunda HC
Frölunda HC
FHC
Frölunda HC
20:00
HK Neman Grodno
GRO
Grodno
HK Neman Grodno
Luleå HF
Luleå HF
LUL
Luleå HF
20:00
Eisbären Berlin
EBB
Berlin
Eisbären Berlin
Straubing Tigers
Straubing
STR
Straubing Tigers
20:00
Ginevra Servette HC
GEN
Servette HC
Ginevra Servette HC
HC Davos
HC Davos
HCD
HC Davos
20:00
Vienna Capitals
VCA
Vienna
Vienna Capitals
Färjestads BK
Färjestads BK
FBK
Färjestads BK
20:00
Cardiff Devils
CAD
Cardiff Devils
Cardiff Devils
Kärpät Oulu
Kärpät
KÄR
Kärpät Oulu
20:00
Aalborg Pirates
AAP
Aalborg Pirates
Aalborg Pirates
GKS Tychy
GKS Tychy
TYC
GKS Tychy
20:00
Bílí Tygři Liberec
LIB
Liberec
Bílí Tygři Liberec
Rögle BK
Rögle
RBK
Rögle BK
20:00
Stavanger Oilers
STA
Stavanger
Stavanger Oilers
HC Oceláři Třinec
Třinec
TRI
HC Oceláři Třinec
20:00
Yunost Minsk
MIN
Yunost Minsk
Yunost Minsk
EHC Red Bull München
München
MUC
EHC Red Bull München
20:00
Ilves Tampere
ILV
Ilves Tampere
Ilves Tampere
Adler Mannheim
Mannheim
MAN
Adler Mannheim
20:00
Brûleurs de Loups Grenoble
GRE
Grenoble
Brûleurs de Loups Grenoble
EHC Bienne
EHC Bienne
BIE
EHC Bienne
20:00
HC Bozen
HCB
HC Bozen
HC Bozen
ZSC Lions
ZSC Lions
ZSC
ZSC Lions
20:00
SønderjyskE Vojens
SøN
SønderjyskE
SønderjyskE Vojens